4k Video Downloader Lisans Anahtarı V4.31.1.0092 Full Türkçe 2024

4k Video Downloader Lisans Anahtarı

4k Video Downloader Full Indir Open Media tarafından oluşturulan bilgisayarlar için ücretsiz bir video indirme programıdır. Kullanıcıların çeşitli web sitelerinden videoları indirmelerini sağlayan basit bir video indirme aracıdır. 4K çözünürlüğü destekler ve platformlar arası kullanımıyla sorunsuz bir deneyim sunar. AnyVid Video Downloader ve Freemake Video Downloader gibi diğer programlar gibi, 4K Video Downloader da kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir ve öğrenmesi kolaydır.

Müşterilerin isteklerine bağlı olarak, ek özelliklere ve işlevselliklere erişim sağlamak için çeşitli lisans seçenekleri sunar. Video dönüştürme gerektiren alternatif web siteleri genellikle yasadışı olabilir ve rahatsız edici popup reklamlar içerebilir. 4k video downloader key ile kullanıcılar, virüs içermeyen ve reklamsız dosyalara tek bir video veya birçok film listesini güvenli bir şekilde dönüştürebilirler. Birden fazla videoyu hızlıca indirmeleri gerektiğinde, 4K Video Downloader güvenilir bir araçtır.

YTD Video Downloader, videoları indirmek için başka bir alternatiftir ancak sadece Windows işletim sistemleriyle uyumludur ve birden fazla video indirmek için bir abonelik sürümü gerektirir. 4k Video Downloader License Key ücretsiz sürümünde birden fazla videoyu aynı anda işleme koyabilmesi, YTD Video Downloader’a göre daha kullanışlı bir araç yapar.

4k Video Downloader Full Indir – WIN – MAC:

4k Video Downloader Crack ile Dailymotion, Facebook, Flickr, MetaCafe, Soundcloud, Tumblr, Twitch, Vimeo, VEVO, Vine ve YouTube gibi çeşitli web sitelerinden videoları indirebilirsiniz. Ücretsiz video indirici, Twitch ve YouTube Gaming yayınlarını da analiz eder.

Youtube 4k Video Downloader Crack 3D videoları cihazlar için dosyalara dönüştürebilir. Kullanıcılar, 3D yeteneğini etkinleştirmek için format seçeneklerindeki 3D simgesini seçebilirler. Panoramik ve 360 derece görüntüleri keşfetmek istedikleri filmin bölümlerine farelerini yerleştirebilirler. 4K videolar, 360 derece içerikle etkileşimli olarak indirilir.

4k Video Downloader Lisans Anahtarı Ubuntu, Microsoft Windows veya Apple macOS kullanarak indirilebilir. Dosyalar indirildikten ve dönüştürüldükten sonra, kullanıcılar HD TV’ler, Android, Galaxy Edge, iPhone ve iPad gibi çeşitli cihazlara aktarabilirler. Ses ve video dosyalarını doğrudan iTunes’a aktarabilirler. PC, Mac veya Linux cihazları için indiriliyor olsun, [4K Video Downloader] yazılımı, filmleri, videoları, Instagram fotoğraflarını ve slaytlara dönüştürmeye yardımcı olur.

4k Video Downloader Indir İle License Key 2024:

Uygulamanın içeriği yüksek çözünürlüklü dosyalara dönüştürme konusundaki kararlılığı, uygulamaya 4K adını vermesini sağlar. 4k video downloader güvenilir mi ile güvenli, kolay ve bol indirme seçenekleri mevcuttur. Ücretsiz program sadece 24 film veya müzik dosyası indirmeyi destekler. Kullanıcılar, bu sınırın üzerinde indirme yapmak için yazılımı satın aldıklarında istedikleri çalma listesini indirebilirler. Uygulamanın materyal indirilme süresine zaman sınırlaması koyma konusundaki yeteneği, hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde aynı kalır.

En yaygın analiz seçenekleri arasında YouTube videoları yer alır; kullanıcılar 4k Video Downloader Activation Key uygulamasına videoyu dışa aktarmak ve dönüştürmeye başlamak için YouTube URL bağlantısını kopyalayıp yapıştırabilirler. Kullanıcılar, dönüştürmeden önce format, altyazı, kalite ve ortam seçebilirler. MP3 ve MP4 olmak üzere iki format seçeneği vardır. İngilizce, Hollandaca, Almanca ve birçok başka dilde birçok altyazı seçeneği bulunmaktadır.

Şunları da İndirebilirsiniz: Auslogics BitReplica İndir Crack

Eğitimciler ve içerik sağlayıcılar da dahil olmak üzere, video dosyalarına altyazı eklemek isteyen herkes için 4k Video Downloader Portable harika bir seçenektir. 4K Downloader ücretsiz indirme, kullanıcıların, video dönüştüren hizmetlerin aksine, birden fazla videoyu dosyalara dönüştürmelerine olanak tanır. Birden fazla videoyu dönüştürme, yalnızca bir video bağlantısı kullanmaktan farklı değildir; kullanıcılar seçili YouTube çalma listesinin URL bağlantısını kopyalayıp yapıştırarak birden fazla videoyu aynı anda programa dönüştürebilirler.

Kullanıcılar, ses ve video dosyalarını dışa aktardıktan ve indirdikten sonra, yükledikleri verileri bir envanter içinde düzenlemek için her bir kayıtın sol tarafında bulunan Seçenek düğmesine tıklayabilirler. Oynatma, klasörde gösterme, bağlantıyı kopyalama, tarayıcıda yapıştırma, bağlantıyı tarayıcıda açma, dosyayı silme veya tüm dosyaları o listeden silme seçeneklerinden birini seçebilirler.

4k Video Downloader Lisans Anahtarı

4k Video Download License Key Özellikler:

Korunan İçeriğe Erişim: Özel videoları ve çalma listelerini saklama. Vimeo, Facebook, Bilibili ve YouTube gibi çeşitli web sitelerinden özel videoları indirin. Giriş gerektiren medyaya erişmek ve indirmek için uygulama içi tarayıcıyı kullanın.

Android İndirme Seçeneği: Yerel Android video indirme uygulaması, ses, video, çalma listeleri ve kanalları mobil cihazınıza indirmenize olanak tanır. Masaüstü sürümünde olduğu gibi, çeşitli web sitelerinden materyali çeşitli formatlarda mobil cihazlara kaydedin.

Çocuk Desteği, Oyun ve YouTube Shorts: Çeşitli YouTube medya formatlarını indirin. Kanallar, çalma listeleri, videolar, YouTube Shorts, YouTube Gaming ve YouTube Kids içeriği hepsi kaydedilebilir. YouTube Premium’da erişiminiz olan videoları edinin.

Akıllı Mod Fonksiyonu: Videoları daha hızlı indirin. Çözünürlük, kalite ve diğer ayarları ayarladıktan sonra, bunlar tüm gelecek indirmelere otomatik olarak uygulanır. Medyayı cihazınız tarafından desteklenen bir formatta kaydetmek için işletim sisteminizi seçin.

Entegre Tarayıcı: Uygulamayı terk etmeden ses ve video arayın ve indirin. Çeşitli web sitelerinde gezinmek, özel medyaya erişmek için hesaplarınıza giriş yapmak ve içeriği tek bir yerde kaydetmek için uygulama içi tarayıcıyı kullanın.

Sınırsız Giriş İçin Proxy Bağlantısı: ISS’nizin uyguladığı sınırlamaları aşın ve işyerinde veya eğitim yerindeki güvenlik duvarını aşın. YouTube ve diğer web sitelerinden içerik indirmek ve erişmek için uygulama içi proxy kullanın.

Tüm Tanınmış Web Sitesi Desteği: YouTube, Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, DailyMotion, Naver TV, Likee, Tumblr, Bilibili, Niconico vb. tümüyle ses ve video kaydedebilirsiniz. YouTube Gaming’in ve Twitch’in kaydedilmiş yayınlarını indirin.

Yeni YouTube Video Otomatik İndirme: Favori YouTube çalma listeleriniz ve yaratıcılarınız yeni bir video yayınladığında güncellemeler alın. Tüm çalma listelerini ve kanalları bir seferde kaydedin. YouTube’a yeni bir video yüklendiğinde otomatik indirme kurun.

3D Video İndirme: Bilgisayarınızda veya televizyonunuzda stereoskopik 3D videolar izlemek size eşsiz bir deneyim sunacak. YouTube 3D videolarını MP4, MKV, FLV, 3GP ve daha fazla formatla indirin.

360 Derece Video İndirme: Sanal gerçeklik videoları etrafınızdaki aksiyonu hissetmenizi sağlar. İnanılmaz sanal gerçeklik deneyimini istediğiniz kadar tekrar yaşamak için 360° videoları indirin.

İndirmelerin Basit Yönetimi: İndirmeler tarih, tür ve isme göre sıralanabilir ve filtrelenir. Tüm dosyalar tek bir JSON dosyası olarak içe ve dışa aktarılabilir. Bireysel indirmelerin ve tüm dosya indirme gruplarının durumunu izlemek ve yönetmek kolaydır.

4k Video Downloader Key 2024’de Neler Yeni:

 • 4k Video Downloader Serial Key artık abone olduğunuz kanallardan sadece yeni filmleri indirmenize olanak tanır.
 • Aboneliklerden filmler indirirken çok daha az trafik oluşur.
 • Oto altyazı indirme işlevi eklendi.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Vista, 7 veya 8 işletim sistemi
 • Bellek (RAM): En az 512 MB RAM gereklidir.
 • Hard Disk alanı: En az 200 MB boş alan gereklidir.
 • İşlemci: En az bir Intel Pentium 4 işlemci gereklidir.

Nasıl Kurulur:

 1. İlk olarak, 4K Video Downloader Crack’in tam sürümünü edinin.
 2. Eski sürümü kaldırmak için IObit Uninstaller Pro kullanabilirsiniz.
 3. Virüs Koruma’yı devre dışı bırakın.
 4. Dosyayı indirdikten sonra, onu açarak içeriğini çıkarın (bunun için WinRAR kullanın).
 5. Kurulum dosyasını çalıştırın ve tamamen kapatın.
 6. Şimdi, yama dosyasını açın, yamayı kopyalayın ve yazılımın kurulu olduğu klasöre yapıştırın. Daha sonra yamayı kullanmak için kurulumu çalıştırın.
 7. Tüm bunların ardından 2024’ün en yeni sürümüyle keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir